Üreticiler için iş birliği protokolü

Sandıklı Ziraat Odası Başkanı Fatma Toptaş,üreticilere destek olmak amacı ile İş Bankası yetkilileri ile iş birliği protokolü imzaladı.

Devamı » 08 Ekim 2021

KAPSÜL ALIMI BAŞLADI, ÜRETİCİLER FİYATLARIN ARTIRILMASINI İSTEDİ

İlçemizde Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Ajans Amirliği, morfin yapımında kullanılan haşhaş kapsülü alımına başladı. Üreticiler 5 yıldır aynı olan kapsül alım fiyatlarının artırılmasını istedi

Devamı » 30 Temmuz 2021

TAZİYE MESAJI

Sandıklı Ziraat Odası Başkanı Fatma Toptaş, Ziraat Odası Meclis Üyesi Ahmet Barış'ın babası Mehmet Barış'ın vefatı nedeni ile taziye mesajı yayınladı

Devamı » 27 Temmuz 2021

TOPTAŞ KURBAN BAYRAMINI KUTLADI

Sandıklı Ziraat Odası Başkanı Fatma Toptaş, yayınladığı mesaj ile Kurban Bayramını kutladı

Devamı » 19 Temmuz 2021

TOPTAŞ, "PATATES EKİM ALANLARI %30 AZALDI"

Sandıklı'da patates hasadı başladı. Ziraat Odası Başkanı Fatma Toptaş, hasat çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Toptaş, ilçede patates ekiminin %30 azaldığını bildirdi.

Devamı » 10 Temmuz 2021

YERLİ YENİ ÜRETİM SALÇALAR GELDİ

Sandıklı Ziraat Odamıza satışına devam ettiğimiz salçaların yeni üretimi yapılan taze salçalar geldi

Devamı » 09 Temmuz 2021

KURAKLIK NEDENİ İLE HAŞHAŞ HASATI ERKEN BAŞLADI

Kuraklık nedeni ile haşhaş hasattı erken başladı. Haşhaş hasattı yapan üreticileri ziyaret eden Sandıklı Ziraat Odası Başkanı Fatma Toptaş, kuraklık nedeni ile haşhaşların ecelsiz olgunlaştığını ve verim kaybı yaşandığını bildirdi.

Devamı » 07 Temmuz 2021

TOPTAŞ,'HAYVAN ÜRETİCİLERİ GİRDİ MAALİYETLERİNDEN ŞİKAYETÇİ'

Sandıklı Ziraat Odası Başkanı Fatma Toptaş, Hayvan Pazarında incelemelerde bulunduktan sonra yaptığı açıklamada hayvan üreticilerinin yem ve saman fiyatlarının yüksek olduğundan yakındığını bildirdi.

Devamı » 05 Temmuz 2021

TOPTAŞ, 'KURAKLIK HUBUBAT REKOLTESİNİ DÜŞÜRDÜ'

Sandıklı Ziraat Odası Başkanı Fatma Toptaş, kuraklık nedeniyle yarı yarıya verim düşüklüğü yaşadıklarını, bu nedenle üreticinin zor durumda olduğunu söyledi.

Devamı » 04 Temmuz 2021

TOPTAŞ, Bilim Fuarına katıldı.

Sandıklı Ziraat Odası Başkanı Fatma Toptaş Kızık Köyünde Kızık Mehmet Yaşar Ortaokulu tarafından düzenlenen TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı katıldı

Devamı » 22 Haziran 2021

DOLU TARIM ARAZİLERİNE ZARAR VERDİ

İlçemizde etkili olan dolu yağışı Koçhisar ve Kaplıca bölgelerinde tarım arazilerine zarar verdi. Ziraat Odası Başkanı Toptaş, üreticilere desteklerin acilen artırılması gerektiğini bildirdi.

Devamı » 10 Haziran 2021

19 MAYISTA ÜRETİCİYE 100 BİNİN ÜZERİNDE ÜCRETSİZ SEBZE FİDESİ

Sandıklı Ziraat Odası, Ziraat Odası Başkanı Fatma Toptaş'ın talimatı ile 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeni ile 100 binin üzerinde sebze fidesini üreticiye ücretsiz dağıttı

Devamı » 19 Mayıs 2021

ÇAY SATIŞLARIMIZ DEVAM EDİYOR